Przedszkole usytuowane jest w cichej, spokojnej okolicy, z dala od ruchu i zgiełku w sąsiedztwie pięknego lasu, którego jesteśmy częstymi bywalcami. Działka o powierzchni ponad 4 tys. m2 jest położona wśród zieleni.

Obiekt, w którym działa przedszkole został zbudowany z wielką starannością i troską o zdrowie oraz wygodę. Posiada dobrze wyposażony i bezpieczny ogród zabaw wśród drzew i zieleni, który latem przemienia się w iście czarodziejski ogród. Dzieci mają ogródek kwiatowy i warzywny, który uprawiają, ucząc się nazw roślin i ich pielęgnowania.

Wszystkie sale na parterze i pierwszym piętrze są przeznaczone dla dzieci. Zajęcia podstawowe przedszkolaków odbywają się w pięciu salach dydaktycznych, a dwie są przeznaczone dla najmłodszych. Oprócz nich dysponujemy salami i pracowniami o specjalnym zastosowaniu. Są to:

•    sala teatralno-widowiskowa o powierzchni 200 m2, w której odbywają się zajęcia muzyczno-taneczne,
•    sala gimnastyczna
•    sala zabaw (z drabinkami, linami, basenem z kulkami itp.),
•    pracownia Montessori,
•    sala integracji sensorycznej,
•    sala terapii indywidualnej dziecka dla specjalistów (psychologa, neurologopedy oraz pedagoga specjalnego).

Posiadamy własną kuchnię, która zapewnia naszym przedszkolakom smaczne i zdrowe posiłki.