bus

"Jupik to dla dziecka raj,
więc tu swoje dziecko daj"

Przedszkole Niepubliczne JUPIK rozpoczęło swoją działalność w Nadarzynie z  dniem 1 stycznia 2009. Zostało utworzone przez Fundację Kultury Informatycznej i działa w jej obiekcie.

W ostatnich latach uczęszczało do Jupika około 100 przedszkolaków. Zajęcia odbywały się w 6 lub 7 grupach wiekowych.Mamy wiele osiągnięć dydaktyczno-wychowawczych, a tym samym satysfakcji z osiąganych dotychczas rezultatów.

Atuty Przedszkola:

grupy do 20 dzieci (z wychowawcą i pomocą nauczyciela w grupie),

•         życzliwa, doświadczona kadra,
  •         wysoki poziom nauczania i przygotowania do szkoły,
  •       świetne warunki lokalowe i bogate wyposażenie (poza salami dydaktycznymi mamy salę gimnastyczną, salę widowiskową(teatralną), salę zabaw, salę integracji sensorycznej, gabinety specjalistów Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „Szansa”) oraz własna kuchnia,
  •          pomoc terapeutyczna na miejscu (psycholog, pedagog, logopeda, terapeuta integracji sensorycznej),
  •          wspomaganie rodziców w procesie edukacji i wychowywania dzieci (wykłady, seminaria, materiały opracowane przez naszą kadrę specjalistów
  •          zielone otoczenie zapewniające naturalną, żywiczą inhalację,
  •          bogata gama popołudniowych zajęć dodatkowych rozwijających talenty.

W ramach czesnego oferujemy w każdym tygodniu:

język angielski - 5 razy, w tym 3 razy z Native Speakerem,

•          zajęcia muzyczne – 5 razy (rytmika, muzykoterapia, bum-bum tuby),
  •          gimnastyka korekcyjna,
  •          eksperymenty,
  •          trening umiejętności społecznych,
  •          zajęcia komputerowe,
  •          codziennie 4 zdrowe i smaczne posiłki.

Jest czynne cały rok (z przerwą wakacyjną od połowy lipca do połowy sierpnia) od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 18.00. Prowadzi także grupę adaptacyjną, sprawując opiekę dzienną dzieci, które jeszcze nie osiągnęły wieku przedszkolnego.

W roku szkolnym 2020/2021 zajęcia przedszkolne są prowadzone w siedmiu grupach oznaczonych kolorami.

• srebrna - grupa dzieci 3 letnich skierowanych przez Wójta Gminy Nadarzyn
  • pomarańczowa - grupa dzieci 3 letnich
  • czerwona - grupa dzieci 4 letnich
  • żółta - grupa dzieci 5 letnich
  • fioletowa - grupa dzieci 6 letnich

Przyjmujemy zapisy na rok 2020/21 dla dzieci w wieku 2,5 -6 lat, prowadzone tradycyjnie. Mamy jeszcze wolne miejsca w zerówce.

Od 1 września 2020 roku dodatkowo zostały otwarte 2 oddziały Montessori .

•       grupy żłobkowej (dzieci w wieku1,5 - 3 lat),
  •       grupy przedszkolnej (dzieci w wieku 3 - 5 lat).

Nauczyciele-wychowawcy oraz inni nauczyciele nie będący wychowawcami, realizują zajęcia z podstawy programowej. Ich prace wspomagają psycholog, neurologopeda, pedagog specjalny oraz terapeuta integracji sensorycznej. Nauczycielom pomagają w pracy ich asystenci.

Zapraszamy dzieci:

do wszystkich grup przedszkolnych,

• do opiekuna dziennego (dzieci od 1,5 roku),
  • na zajęcia terapeutyczne z integracji sensorycznej,
  • z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i zapewniany im fachową pomoc terapeutyczną.

Nabór trwa cały rok.

DNI OTWARTE (w czasie pandemii dni otwarte są zawieszone)

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami codziennie, a w szczególności w dni otwarte. Wtedy dzieci mogą uczestniczyć we wspólnej zabawie wraz z naszymi przedszkolakami. Będzie to okazja do poznania nas, a nie tylko oferty edukacyjno-wychowawczej.

Zapraszamy w godzinach 10.00-11.30 w I i III wtorek miesiąca.

Więcej na naszej stronie www i FB. Zapraszamy.

728 662 112, 22 729 92 81 www.jupikprzedszkole.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.