kids read

Przerwa świąteczna

Przedszkole będzie zamknięte od dnia 24.12 do dnia 31.12. 2018 r.,

do przedszkola wracamy 2 stycznia 2019 r.

Grudniowe wydarzenia

W czwartek, 6 grudnia 2018 w godzinach 10.00-12.00 przybędzie do Przedszkola specjalny gość, Mikołaj,

który nie tylko obdaruje dzieci prezentami, ale także wspólnie z nimi zatańczy i zaśpiewa .

11 grudnia 2018 godzinach 15.30-17.30 odbędą się ekologiczne warsztaty świąteczne dla Rodziców z dziećmi.

21 grudnia 2018 odbędą się Jasełka, czyli świąteczne przedstawienia dzieci. godz. 14.00-dzieci młodsze; 15.00-dzieci starsze (5,6-latki).

Poczęstunek w salach. Prosimy o przyniesienie wigilijnych przekąsek na wspólny stół.

Informacje na temat przebrania dzieci i poczęstunku u wychowawców.

Plan zajęć dodatkowych dla chętnych

Tygodniowe plany zajęć na 2018/2019

Motylki

Biedronki

Kotki

Żuczki

Pszczółki

Mróweczki

Liski

Kalendarium imprez i spotkań na 2018/2019

Ważne informacje

Drodzy Rodzice przypominamy o przyprowadzeniu dzieci do godziny 8.45 i wymianie dotychczasowych ręczniczków bawełnianych na ręczniki papierowe. Prosimy o przekazywanie ręczników nauczycielom lub asystentom.

Informujemy, że ze względu na zwiększenie bezpieczeństwa brama wjazdowa do przedszkola będzie zamykana o godzinie 8.45.

Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogicznej „Szansa”

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Jupik
korzystające z usług
Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „Szansa”
mają obniżone opłaty za usługi terapeutyczne
świadczone przez tę poradnię.

Partnerzy i przyjaciele: